Kliknij e-SKLEP aby przejść do sklepu

Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenie z paneli palisadowych to obecnie najmodniejszy na rynku typ ogrodzenia. Elegancki, minimalistyczny design palisady doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą.

Proponujemy solidne ogrodzenia palisadowe wykonane z desek metalowych, w skład których wchodzą:

 • przęsła palisadowe,
 • bramy skrzydłowe lub przesuwne w zależności od potrzeb Klienta,
 • furtki w wymiarach standardowych i na indywidualne zamówienie,
 • słupki mocujące i odpowiednie akcesoria montażowe.

Panele palisadowe mogą być w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i malowanej proszkowo.

Oferujemy również usługę montażu ogrodzenia.

Ogrodzenie palisadowe

Ogrodzenie palisadowe

Dane techniczne

W procesie produkcji stosujemy wysokogatunkowe, testowane materiały. Dzięki temu nasze przęsła, furtki i bramy palisadowe są solidne zabezpieczone i odporne na szkodliwe warunki pogodowe. Poniżej tabela zawierająca dostępne wymiary paneli z palisady. Realizujemy także zamówienia niestandardowe – w takich przypadkach prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Panele palisadowe
wysokość [mm] szerokość [mm] deska pozioma [mm]
1000
1200
1500
1700
2000
1000
1500
2000
2500
80x20
100x20
120x20

Galeria realizacji ogrodzeń palisadowych

Chcesz wyróżnić swój dom lub siedzibę firmy nowoczesnym wyglądem? Ogrodzenie palisadowe to najlepszy wybór! Podkreśli architekturę budynku i będzie atrakcyjnym wykończeniem posesji, dodającym jej szyku i ponadczasowego wyglądu. Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji wykonanych przez naszą firmę.

 

Zalety OGRODZEŃ PALISADOWYCH

Jako doświadczony producent ogrodzeń palisadowych gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Do ich atutów należą:

 • Solidność i trwałość konstrukcji przez długie lata.
  Profile nie pękają i nie rdzewieją dzięki sprawdzonym zabezpieczeniom antykorozyjnym (ocynkowanie lub ocynkowanie + malowanie proszkowe). Odporność na szkodliwe czynniki atmosferyczne (wilgoć, silny wiatr) ma bardzo duże znaczenie w polskim, zmiennym klimacie.
 • Elegancki, minimalistyczny design.
  Prosta forma ogrodzeń palisadowych pięknie podkreśla architekturę budynków. Klasyczny styl palisady ma ponadczasowy charakter i nigdy nie wychodzi z mody.
 • Poczucie prywatności na satysfakcjonującym poziomie.
  Ogrodzenia palisadowe zapewniają dyskrecję w zadowalającym stopniu. Są idealne dla osób, które cenią sobie poczucie prywatności.
 • Wytrzymałość i komfort użytkowania.
  Przemyślany sposób wykończenia i wysoki gatunek materiałów zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania systemów palisadowych przez długi czas.
 • Wszechstronne zastosowanie.
  Estetyka i funkcjonalność sprawiają, iż palisadę można stosować na posesjach prywatnych, na terenach przemysłowych oraz do grodzenia innych obiektów np. budynków użyteczności publicznej, nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, parkingów, itp.
 • Bezproblemowy montaż.
  Sposób montażu zależy od różnych czynników, ale najczęściej ogrodzenia palisadowe umieszczane są na podmurówce betonowej lub klinkierowej. Inną opcją jest usadowienie elementów na stalowych kształtownikach bezpośrednio nad gruntem.

Ogrodzenia palisadowe dobrze współgrają z innym, nowoczesnym rozwiązaniem – z ogrodzeniem panelowym. Z uwagi na koszty i funkcjonalność system palisadowy (przęsła, brama, furtki) montowany jest od frontu natomiast pozostałą, mniej reprezentacyjną część ogrodzenia wykonuje się z paneli przetłaczanych 3D lub paneli prostych 2D. Na pierwszy z wymienionych typów decydują się z reguły właściciele posesji prywatnych, natomiast drugi sprawdza się przy grodzeniu terenów przemysłowych, rekreacyjnych, obiektów użyteczności publicznej itp.

Zamów teraz

Złóż zamówienie w E-SKLEPIE,
a my terminowo dostarczymy je do Ciebie

zphjan24.pl

Sprzedaż realizujemy na terenie całego kraju.
Zapewniamy szybką wysyłkę.

Formularz zapytania

Aby uzyskać dodatkowe informacje zadzwoń tel.: +48 84 685 11 21 lub wypełnij poniższy formularz

Administratorem danych osobowych jest Zakład Produkcyjno Handlowy ”JAN” Jan Kapka, Majdan Stary 45a, 23-414 Majdan Stary, NIP: 9180002180, REGON: 950000042, telefon: 84 685 11 21, e-mail: poczta@zphjan.com.pl
Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Tytuł projektu: Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup nowoczesnych maszyn do produkcji wyrobów z drutu
Beneficjent: Zakład Produkcyjno -Handlowy ,,Jan’’ Jan Kapka Majdan Stary 45A, 23-414 Majdan Stary