Kliknij e-SKLEP aby przejść do sklepu

Siatki hodowlane

Skuteczne zabezpieczenie hodowli zwierząt to odpowiedzialne zadanie. Doskonałym rozwiązaniem, polecanym każdemu hodowcy, jest siatka hodowlana. To ekonomiczny i praktyczny materiał do budowy klatek, pomieszczeń inwentarskich, przegród i wybiegów. Siatki hodowlane są trwałe, estetyczne i funkcjonalne. Uniemożliwiają zwierzętom ucieczkę, chroniąc je równocześnie przed atakami drapieżników. Pozwalają na stworzenie hodowanym zwierzętom bezpiecznej i komfortowej przestrzeni. Dodatkowym atutem siatek hodowlanych są wykończone boki, dzięki czemu łatwo się je zaplata i łączy w większe powierzchnie.

Oferujemy szeroki asortyment siatek do różnych zastosowań. Wszystkie proponujemy w wersji ocynkowanej oraz ocynkowanej i wzmocnionej wysokiej klasy powłoką PCV:

 • siatki zgrzewane hodowlane – stabilne i sztywne kraty, które nie potrzebują precyzyjnych naciągów przy montażu,
 • siatki heksagonalne – o charakterystycznym, sześciokątnym oczku, idealne na woliery dla drobiu i ptaków ozdobnych,
 • siatki ślimakowe hodowlane – cenione za lekkość, wytrzymałość i estetyczny wygląd.

Jak wybrać najlepszą siatkę hodowlaną? Należy ustalić wszystkie potrzeby, potencjalne zagrożenia oraz warunki lokalowe czy terenowe. W przypadku pytań – służymy fachową poradą. Realizujemy zamówienia na modele o różnej średnicy drutu, wysokości i wymiarach oczek. Jako sprawdzony producent siatek gwarantujemy wysoką jakość i korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Siatki hodowlane

Siatka hodowlana zgrzewana PCV

Siatka hodowlana zgrzewana powlekana PCV

 • średnica drutu:
  1,2 ÷ 2,3 mm
 • wymiary oczek:
  13×13, 16×16, 19×19, 25×25 mm
 • wysokość:
  1 m

Siatka zgrzewana, która oprócz ochronnej warstwy cynku posiada okładzinę PCV. Dodatkowo warstwa podnosi jej wytrzymałość i walory estetyczne. Z uwagi na solidność i odporność antykorozyjną stosowana do budowy pomieszczeń inwentarskich, zagród i wybiegów. Skutecznie chroni zwierzęta przed drapieżnikami typu lis, kuna, orzeł jastrząb. Standardowe warianty powyżej. Jeśli potrzebujesz produktu o nietypowych rozmiarach – zadzwoń lub napisz do nas.

Siatka hodowlana zgrzewana ocynkowana

Siatka hodowlana zgrzewana ocynkowana

 • średnica drutu:
  0,65 ÷ 2,0 mm
 • wymiary oczek:
  6×6, 10×10, 13×13, 13×25, 16×16, 19×19, 25×25, 50×50 mm
 • wysokość:
  1 m; 1,5 m

Często używa się ją jako siatkę na klatki dla królików i innych gryzoni. Zabezpieczenie z siatki zgrzewanej hodowlanej spełnia potrzeby i oczekiwania każdego hodowcy. Sztywne kraty zachowują stabilność, użyteczność i wytrzymałość przez długie lata. Siatka hodowlana zgrzewana to jeden z najchętniej zamawianych u nas produktów. Oferujemy ją w różnych wariantach opisanych powyżej. W przypadku braku interesującego Cię towaru – zadzwoń lub napisz do nas.

Siatka hodowlana heksagonalna (woliera) ocynkowana + PCV

Siatka hodowlana heksagonalna (woliera) ocynkowana + PCV

 • średnica drutu:
  0,8 ÷ 1,0 mm
 • oczko:
  13, 16, 20, 25 mm
 • wysokość:
  1 m

Estetyczne i mocne siatki sześciokątne do budowy ogrodzeń dla zwierząt. Wykonane z wysokiej jakości drutu i pokryte PCV utrzymują swój kształt i właściwości przez długi czas. Siatki heksagonalne sprawdzają przede wszystkim jako zabezpieczenie chowu drobiu, gołębi, ptaków ozdobnych i łownych. Są odporne na deformacje, działanie pleśni, wilgoci i nadmiernego nasłonecznienia. Proponujemy siatki na woliery w różnych rozmiarach. Sprawdź dostępne wzory, a jeśli szukasz siatek o niestandardowych wymiarach – zadzwoń lub napisz do nas.

Siatka hodowlana heksagonalna (woliera) ocynkowana

Siatka hodowlana heksagonalna (woliera) ocynkowana

 • średnica drutu:
  0,7 ÷ 1,0 mm
 • oczko:
  13, 16, 20, 25 mm
 • wysokość:
  1 m

Trwała siatka sześciokątna w atrakcyjnej cenie. Nazywana także siatką wolierową. Można z niej wykonać zarówno boki, jak i pokrywę woliery dla kur, kaczek, gęsi czy ptaków egzotycznych. Pełni także funkcję ochronną przed spadającymi liśćmi, gałęziami itp. Powyżej prezentacja dostępnych wariantów. W przypadku zapotrzebowania na produkty o innych parametrach – zadzwoń lub napisz do nas.

Siatka hodowlana ślimakowa

Siatka hodowlana ślimakowa

 • średnica drutu:
  0,8 ÷ 2,5 mm
 • wymiary oczek:
  10×10, 15×15, 20×20, 30×30 mm
 • wysokość:
  1 ÷ 3 m

Funkcjonalny produkt świetnie znany wielu hodowcom. Siatki ślimakowe hodowlane znajdują zastosowanie przy budowie klatek dla królików i gryzoni oraz wolier dla ptaków. Wykonanie zabezpieczeń jest łatwe i szybkie. Do zalet siatki ślimakowej należy także praktyczność, trwałość i wytrzymałość. Solidna struktura jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe. Zapewniamy bogaty wybór siatek w dobrych cenach. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – napisz lub zadzwoń!

Siatka hodowlana leśna

Siatka hodowlana leśna

Parametry techniczne dostępne  tutaj

Zamów teraz

Złóż zamówienie w E-SKLEPIE,
a my terminowo dostarczymy je do Ciebie

zphjan24.pl

Sprzedaż realizujemy na terenie całego kraju.
Zapewniamy szybką wysyłkę.

Formularz zapytania

Aby uzyskać dodatkowe informacje zadzwoń tel.: +48 84 685 11 21 lub wypełnij poniższy formularz

Administratorem danych osobowych jest Zakład Produkcyjno Handlowy ”JAN” Jan Kapka, Majdan Stary 45a, 23-414 Majdan Stary, NIP: 9180002180, REGON: 950000042, telefon: 84 685 11 21, e-mail: poczta@zphjan.com.pl
Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Tytuł projektu: Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez zakup nowoczesnych maszyn do produkcji wyrobów z drutu
Beneficjent: Zakład Produkcyjno -Handlowy ,,Jan’’ Jan Kapka Majdan Stary 45A, 23-414 Majdan Stary